Reet Härmat: „Olen neist lausa sõltuvuses“

Valminud on uus Chaga Health eliksiiri tootesarja kuuluva Basic Eliksiir, mis sisaldab vaid looduslikult esinevat mustast pässikust pärit kasesuhkrut. See sobib suurepäraselt diabeetikutele, veganitele ja neile, kes jälgivad päevast kaloritarbimist. Enese tervisesse teadlikult suhtuv Reet Härmat avaldab, miks Basic Eliksiir tema jaoks eriline on.

Särav ilukuninganna Reet Härmat on juba aastaid Chaga Health eliksiiride andunud fänn ja igapäevane kasutaja. „Olen neist lausa sõltuvuses,“ naerab Reet ja lisab, et ootab juba igal õhtul magama minnes järgmist hommikut, et saaks oma “Chaga laksu” kätte.“

Eliksiiris pole suhkrut

Kuigi tema lemmikuks kõikide Chaga elisksiiride seas on olnud Chaga Health Elemental Eliksiir, proovis ta äsja turule jõudnud Basic Eliksiiri, milles pole suhkrut. See asjaolu kergendab suhkurtõve all kannatavatel isikutel toote tarvitamist ja samas ei too juurde liigset kaloreid tavatarbijatele.

„Kuna minu perekonnas on esinenud suhkrutõve, olen teadlikult tasapisi suhkru tarbimist vähendanud ja alati vaatan, mis ja kui palju on lisatud suhkrut toodetele, mida tarbin,“ kõneleb Reet uuest Basic Eliksiirist, mis on unikaalse koostisega.

Toode ei sisalda mett ega mahlasid ning selle koostisesse on lisatud värskelt pressitud sidrunimahla. See on ideaalne hommikusse, mil oleme harjunud jooma sidrunivett, andes energiat ja toetades immuunsust.

Basic Eliksiiri iga koostisosa omab positiivset mõju inimese tervisele. „Nüüdseks tean, et eliksiiri peamisi koostisosasid must pässik ehk chaga on tuntud Hiinas, Venemaal ja Aasias kui üks võimsamaid immuunsüsteemi parandajaid,“ tõdeb Reet.

Eesti metsade superfood

„See fakt, et meie Eesti metsades kasvab selline “superfood,“ oli minu jaoks üllatus, kui esimest korda Chaga eliksiiri proovisin. Testisin toodet ja efekt oli võimas – tohutu energia laks. Lisaks nägin, kuidas nahk muutus päev päevalt säravamaks ning elastsemaks, isegi silmaiirise värv tundus minevat erksamaks,“ räägib Reet Chaga Health eliksiiride mõjust enda enesetundele ja välimusele.

Uue Basic Eliksiiri puhul rõõmustab naist info, et see ei lisa liigseid kaloreid igapäeva menüüsse. „Teadagi on suvel kaalu langetamine alati aktuaalne, vähemalt minu puhul. Lisaks parandab see naha füsioloogiat, tugevdab immuunsüsteemi, vähendab oksüdatiivset stressi, aktiveerib seedimist ja aitab vähendada neerukivide teket,“ loetleb Reet põhjuseid, miks Basic Eliksiir tema päeva kindlasti kuulub.

Uus lemmik Chaga Basic ravimtaimede ja sidrunimahlaga

Chaga Basic sidrunimahlaga eliksiiri kohta ütleb Reet, et tema jaoks on see ergastav eliksiir, mille “puhas” chaga maitse on äratuntav, kuid mitte mõru ega liiga intensiivne. „Sidrunimahl annab imelise kerguse eliksiirile ja mõjub väga värskendavalt maitsemeeltele. Sidrun on teadagi aluseline tsitruseline ja selle mahla on igal juhul hea hommikul organismi PH tasakaalustamiseks tarbida. Chaga jällegi mõjub eriliselt hästi meie mikrobioomile, nende koosmõju on võimas,“ rõõmustab Reet.

Reeda uus lemmik on aga Basic Eliksiir ravimtaimede ja sidrunimahlaga, mis on tema sõnul tummisema maitsega kui Chaga Basic sidrunimahlaga versioon. „Mulle tohutult meeldib kerge ravimtaimede maitsevirvendus eliksiiris, selles on tunda Eestimaa looduse vägi ja võim,“ ütleb Reet veendunult.

Lusikatäis eliksiiri annab Reeda sõnul hommikul sellise “boosti,“ et ta on jälle alustanud oma jooksutrenniga ja energiat jääb veel ülegi: „Veel märkasin, et minu magusaisu on kahanenud pea olematuks. Kui varasemalt poes olles viisid jalad iseenesest küpsise ja kommiriiulite poole, siis nüüd ei ole see poes mõttessegi tulnud.“

Lõpetuseks ütleb Reet, et talle on ka südamelähedane Chaga Health brändi lugu: „Kuidas see eliksiir sündis, et ta kannab endas vanarahvatarkust ravimtaimede osas. Elagu Chaga ja tervislikud eluviisid!“

 

Vaata ka videot!