Kasutajatingimused

Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses OÜ Chaga (www.chagahealth.eu) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning OÜ Chaga (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on makstud Tellija poolt Maksekeskuse maksevärava kaugu ja peale pangalinkide/krediitkaardi makse sooritamist, mida kinnitab tagasi kaupmehe juurde suunamine . Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimus-arve alusel. Kasutades maksmiseks pangalinki on võimalik tasuda (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank) pankades.

Kuidas osta chagahealth.eu e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu “Kassa” peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.
Valides makseviisiks:

 1. Pangalingiga
  Vajutage nuppu “Esita tellimus” peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb pangalinkide valik piltide näol. Vajutades sobivale pangale saate teostada automaatse tellimuse tasumise. Teenus toimib Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipanga klientidele.
 2. Krediitkaardiga
  Vajutage nuppu “Esita tellimus” peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad.

Transport

NB! Tellides tooteid 29€ väärtuses, toome kauba Teile Eesti piires TASUTA pakiautomaati.
Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul kolme tööpäeva jooksul kuid hiljemalt ühe nädala jooksul.
Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.
NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.
Ostetud kaupu säilitame kuni 60 päeva, hilisemad pretensioone ei rahuldata.

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib maksekinnitus.
Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kaupade tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused). Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mis sisaldab andmeid kasutaja tegevuse kohta veebilehel ja salvestab need veebilehe külastamiseks kasutatud seadmesse. Küpsised võimaldavad ära tunda kasutaja seadme veebilehtede külastamisel.

Küpsised võib sõltuvalt nende kuuluvusest jagada:

 • esimese osapoole küpsised – veebilehed võivad nende küpsiste abil salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui veebilehte külastatakse: need on peamiselt seansiküpsised.
 • kolmandate osapoolte küpsised –isikuandmete töötlemise seisukohalt on kolmanda osapoole küpsise paigaldajaks vastutav töötleja, kes erineb külastatava veebilehe haldajast. Nendeks on Google ja Facebook:

Küpsised võib nende paigaldamise eesmärgist jagada:

 • hädavajalikud küpsised – need on vajalikud veebilehe toimimiseks ja annavad teile juurdepääsu asjakohastele funktsioonidele (brauseriküpsised)
 • kasutaja eelistuse küpsised – koguvad informatsiooni selle kohta, kuidas kasutajad veebilehti kasutavad, näiteks milliseid veebilehti nad kõige sagedamini külastavad Nende küpsiste eesmärgiks on parandada veebilehtede toimimist ja jätta meelde kasutaja eelistused;
 • reklaamiküpsised – need küpsised võimaldavad näidata kasutajale personaliseeritud reklaami ja viia läbi turu-uuringuid ning -analüüse. Saadud andmeid ei jagata kolmanda osapooltega ja kasutatakse ainult OÜ Chaga turundamiseks.

Lisainfo

OÜ Chaga jätab endale õiguse muuta ChagaHealth.eu sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme jms.
Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust telefonil +372 5278837 või E-posti teel: info@chagahealth.eu