Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses OÜ Chaga (www.chagahealth.eu) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning OÜ Chaga (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on makstud Tellija poolt Maksekeskuse maksevärava kaugu ja peale pangalinkide/krediitkaardi makse sooritamist, mida kinnitab tagasi kaupmehe juurde suunamine . Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimus-arve alusel. Kasutades maksmiseks pangalinki on võimalik tasuda (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank) pankades.

Kuidas osta chagahealth.eu e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu “Kassa” peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.
Valides makseviisiks:

  1. Pangalingiga
    Vajutage nuppu “Esita tellimus” peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb pangalinkide valik piltide näol. Vajutades sobivale pangale saate teostada automaatse tellimuse tasumise. Teenus toimib Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipanga klientidele.
  2. Krediitkaardiga
    Vajutage nuppu “Esita tellimus” peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad.

Transport

 NB! Tellides tooteid 35€ väärtuses, toome kauba Teile Eesti piires TASUTA koju.
Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul kolme tööpäeva jooksul kuid hiljemalt ühe nädala jooksul.
Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.
NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.
Ostetud kaupu säilitame kuni 60 päeva, hilisemad pretensioone ei rahuldata.

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib maksekinnitus.
Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kaupade tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused). Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo

OÜ Chaga jätab endale õiguse muuta ChagaHealth.eu sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme jms.
Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust telefonil +372 5278837 või E-posti teel: info@chagahealth.eu