Reet Härmat

Chaga Elemental eliksiir peaks olema kohustuslik meie kõigi jaoks

Tohutu elu- ja iluenergiaga iluhoolik Reet Härmat on juba aastaid olnud Chaga Elemental Elixir’i järjepidev tarvitaja. Musta pässikut, astelpaju, raudrohtu, männikasvu ja teisi ravimtaimede ekstrakte sisaldav eliksiir kuulub Reeda tervisetoodete valikusse, sest Reet teab, et ilu algab seestpoolt.

Väikesest Nasva kalurikülast pärit Reet on kasvanud ühes loodusega. Seetõttu väärtustab tuntud jumestuskunstnik seda, mida teadsid juba meie esiemad aastasadu tagasi- looduse vägi aitab hoida tervist ning taastada ilu, mis tänapäeva kiire elutempoga kaasneva üle töötamise ja stressi tõttu võib kaduma hakata. “Oleme jõudnud ajateljel sinna, mil keskkond meie ümber on väga haavatav ning keskkonnaprobleemid, nagu näiteks saastunud õhk, avaldavad mõju ka sellele, kuidas me end tunneme ja välja näeme,” räägib Reet. “Mina olen juba aastaid olnud Chaga Elemental Elixir’i järjepidev tarvitaja, sest tajun oma kehaga, kuidas selle terviselisandi koostisosad esindavad meie kodumaise looduse tõelisi superstaare,” lisab ta. “Uus energia ning särav nahk räägivad iseenda eest,” kiidab Reet lisaks ka eliksiiri vananemisvastast mõju.

Reet räägib, et olles ise nii pikalt ilumaailmas olnud, näeb ta, kuidas järjest enam pöördutakse ilutoodete välja töötamisel looduse poole. “Selleks, et leida üles pikkadel tööpäevadel kadunud energiavarud, on eliksiir parim võimalus. Organism taastub kiiremini ning tunnen ise, kuidas jõudu ja väge on palju enam,” avaldab Reet oma kauni väljanägemise ühe allika- Chaga eliksiiri.

20180919_134009

Võlu-shot ja veri käima

20180524_112732

“Igavese nooruse” eliksiiri tutvustas Reedale hea sõbranna, üks Chaga eliksiiri retsepti välja töötajatest, Anu Adermann. “Musta pässiku väest olin teadlik juba varem, sest seda on kasutatud rahvameditsiinis nii Venemaal kui Hiinas aastasadu tõhusa immuunsüsteemi parandajana. Must pässik sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine ja proteiine. Apteegist oli võimalik osta kasekäsna, aga sellest ise tee või tõmmise tegemine on väga ajakulukas ja tulemus mitte väga meeldiva maitsega. Kui proovisin Elemental Eliksiiri esimest korda, sain aru, et see on see, mida olen vajanud. Väike võlu-shot hommikul, päeval ja õhtul, mis paneb vere käima ja silmad särama,” jutustab Reet ning tema imeline väljanägemine räägib iseenda eest.

Oma enese kogemuse pealt näeb Reet, et eliksiir on hoidnud ta tervena, eemal viirustest ja põletikest ning mõjub justkui immuunsüsteemi doping. “Chagas sisalduvat melaniini on peetud üheks võimsaimaks noorendava toimega aineks kehale. Melaniin vastutab selle eest, et silmavärv vananedes ei tuhmuks. Lisaks kaitseb see nahka kõikvõimalike kahjustuste eest ja on kasulik meie juustele, tugevdades tõhusalt kesk-närvisüsteemi ning parandab oluliselt unekvaliteeti. Ma tunnen, kuidas jaksan rohkem ja olen veelgi positiivsem,” pakatab Reet energiast.