Kerttu Tänav

Immuno Elixir viis kevadväsimuse

Kümmekond aastat tagasi tantsis Kerttu end kõigi eestimaalaste südamesse saates “Tantsud tähtedega”. Täna on ta Pirita Pilates Stuudio üks omanikest, hinnatud ja oodatud pilatese-ja Laste Zumba treener ning kolme lapse ema. Kerttu on ideaalne näide sellest, kuidas aktiivne eluviis aitab olla terve, optimistlik ja energiline.

Keskkooli 2005. aastal hõbemedaliga lõpetanud Kerttu on harjunud korraga palju ette võtma. Kadestamisväärne on aga see põhjalikkus, mis tema ettevõtmistega kaasas käib. Aastaid tipptasemel võistlustantsu harrastanuna tuli ühildada igapäevased rasked treeningud ja kooliõpingud. Kerttu sai sellega suurepäraselt hakkama, krooniks lugematu arv meistritiitleid tantsuplatsilt ja laitmatud tulemused koolist.

Ülikooli läks Kerttu Tartusse, sihiks kraad õigusteaduskonnast. Ka see eesmärk sai täidetud. Üks asi viis aga teiseni ning olles kõrgkooli õpingute kõrvalt alustanud treenerikarjääri tantsu ja aeroobika rühmatreeningute juhendajana, jõudis Kerttu pärast jalavigastust pilateseni.

“Esimesest pilatesega tutvumise hetkest alates ei tea ma sellest tervislikumat ega tõhusamat viisi keha vormis hoidmiseks,” ütleb Kerttu, kes tänaseks on läbinud nii rahvusvaheliselt tunnustatud treenerite kui ka kirurgide, füsioterapeutide ja teiste treening- ja ravimeetodite õpitubasid.

Kerttu esimene tütar sündis 6 aastat tagasi. Kaks aastat pärast esiklapse ilmaletoomist lisandus perre veel üks tütretirts ning paar aastat hiljem pere pesamuna- poeg. Kerttu sõnul on emaks olemine maailma parim kogemus. Aktiivset eluviisi ja tervisliku toitumise põhimõtteid on ta juba maast madalast oma lastele sisse süstinud ja teab, et alati on parem haigusi ennetada, kui tegeleda tagajärgede ja kohati keeruliste ja aeganõudvate haigestumistest taastumistega. „Liigume oma perega palju vabas õhus ja veedame igal võimalusel aega oma maakodus Pärnumaal. Soovin, et mu lastel oleks võimalus kogeda looduses olemist, sellega koos kasvamist,“ räägib Kerttu.

Sel kevadel jõudis Kerttu juhuse läbi ka Chaga Health Immuno Elixiti juurde ning kasutab seda vastavalt vajadusele 2 korda päevas. Tavaliselt on üks kuur 1-2 pudelit Immuno Eliksiiri.

„Olen inimene, kes usub, et õige toitumine ja aktiivne eluviis on eelduseks, et oleksime terved, rõõmsad ja energilised. Nii nagu laob Joseph Pilatese poolt loodud treeningmeetod tugeva vundamendi meie kehale, tõstab Immuno Elixir organismi immuunsust ja aitab astuda vastu kevadväsimusele. Meie Eestimaa puhas loodus on suurepärane vitamiinide ja ravimtaimede allikas,“ jagab Kerttu enda positiivset kogemust Chagaga.