Keili Sükijainen

Telenägu Keili Sükijainen avaldab oma salanipi, kuidas haiguste hooajal terve püsida

Foto autor: Keir Ramson

Armastatud saatejuht Keili Sükijaineni positiivsus, energia ja sära on imetlusväärsed. Tele-ekraanil keerulisi intervjuusid juhtides ühendab ta professionaalse ajakirjaniku superoskused vahetu empaatiaga ja puudutab eetrisse jõudvate lugudega ekraani vahendusel kümneid tuhandeid vaatajaid. Kuidas ühest rollist tavaellu tagasi tulla ja end laadida? Jõudu annavad värske õhu käes liikumine ja Chaga eliksiirid.

Tervislik toitumine, värske õhk ja uni on meie tervise ning heaolu alussambad, usub Keili: „Minu jaoks on väga oluline vähemalt 8 tunnine uni, et saaksin end tõesti välja puhata ja uut päeva hea energiaga alustada,“ räägib kaunis noor teleajakirjanik enda igapäevasest une vajadusest.

Chaga aitab ka reisil olles

Keili meenutab, kuidas varasemalt uudisteankruna igal õhtul otse-eetris olemine mõjus tema heale nahale ja juustele üsna laastavalt: “Nüüd ei pea ma end tugeva grimmiga väga koormama ning olen teles korra nädalas. Töötan jumestajatega, kes kasutavad võimalikult niisutavaid ja nahasõbralike tooteid.”

Keili armastab reisimist ja viimati veetis ta aega Aasias. Chaga eliksiirid tõestasid oma organismi vastupanu tõstmise võimet sealgi, sest piirkonnale omastest kõhuhädadest jäi ta seekord puutumata. “Kasutasin Chaga eliksiiri reisil olles igal hommikul ja õhtul ning esimest korda ei murdnud mind maha ükski kõhuhaigus.”

Lõpetuseks ütleb Keili, et eelistab alati pigem looduslike terviseturgutajaid nii on ka Chaga on leidnud kindla koha tema lemmikute hulgas.

Õnneliku ja eduka päeva ABC

Isiklikust kogemusest teab ta, kuidas hommikused õiged tegevused loovad eelduse ülejäänud edukaks päevaks. Seetõttu kuulub igapäevaste rituaalide hulka Eestimaa puhtast loodusest pärit Chaga eliksiiri joomine, mis laeb keha looduslike vitamiinidega. “Olen Chagat kasutanud nüüd pea kolm kuud ja muutusi nägin juba esimestel nädalatel. Alustasin novembris, väga pingelisel ja pimedal ajal, mil ma eelnevatel aastatel alati nohus, köhas vaevlesin. Tänavu ei kimbutanud mind miski, kuigi mu aasta lõpp oli ilmselt tormilisem kui mõni varasem.”

Keili hea enesetunde arsenalis on kindlal kohal ka värskes õhus liikumine ja sport. Viimane aitab eemale peletada stressi, kui see peaks tekkima. “Teen regulaarselt trenni. Tennis on minu jaoks selline sport, kus ma saan paar tundi keskenduda ainult mängule ning pea puhkab päeva jooksul läbielatust. Samas saab piisavalt koormust, et ka füüsiliselt stress endast välja raputada.” Eestlaslikult armastab naine ka hea kuuma sauna ning külma dušši.