Enn Tobreluts

Chaga Health Elemental Eliksiiriga astun sügisele tervena vastu

Eesti hinnatuim grillimeister Enn Tobreluts teab omast kogemusest, et lisaks mitmekülgsele toitumisele vajab keha tervena püsimiseks ja stressist hoidumiseks aeg-ajalt mõnda lisalaengut. Seetõttu kuulub tema tervisearsenali juba aastaid Chaga Health Elemental Eliksiir.

Ennust rääkides ja kirjutades sobib imehästi ütlus: kes teeb, see jõuab. Lisaks hinnatud kodumaale, on Enn endale nime teinud ka Eestist kaugemal. Enn on restoranide Pull ja Härg üks omanikest, cateringifirma BBQ Entertainment OÜ ainuomanik ja väärt konsultant lihatööstustele. Enn rikastab kodumaist grillmaailma igas mõttes – ta on paljuski ka selle maailma üks põhilistest loojatest Eestis. See on toonud ka silmapaistva tunnustuse, Enn on pärjatud elutööpreemiaga “Panus Eesti grillikultuuri arendamisse.”

IMG_0361

Keha hakkab suve unustama

Tempo, mis Ennu tegemisi saadab, on peadpööritav. Enn teab, et haigeks olemist ta lubada ei saa. Seetõttu tarvitab ta juba mitu head aastat kodumaist toidulisandite lipulaeva, looduse parimatest paladest – mustast pässikust, raudrohust, männikasvust ja teistest ravimtaimede ekstraktidest valmistatud Chaga Health Elemental Eliksiiri. „Tunnen, kuidas eliksiir annab mulle energiat ja tõstab immuunsust. Haigeks olemist ei saa ma endale lubada. Tööd igapäevaselt on palju, nii füüsilist tööd cateringidel, ahju taga kui ka arvutis. Pingelisele tempole astun vastu Chaga Health Elemental Eliksiiriga, mis aitab mul hoiduda viirustest ja külmetushaigustest. Eriti oluline on see nüüd, sügisel, mil keha hakkab suvest saadud energiavarusid kaotama,“ räägib Enn sellest, kuidas tema tervena püsib.

Enn tarvitab eliksiiri kuuridena, mil kasutab toidulisandit kolm korda päevas. „Mul on hea meel, et olen Chaga-pisikuga suutnud nakatada ka mitmed oma kolleegid. Suurimad fännid on aga mu oma vanemad, kellele eliksiiri mõned aastad tagasi tutvustasin ja kes pärast seda pole sügistalvele omaseid haigusesümptomeid enam kogenud,“ avab Enn Chaga eliksiiride tarvitamise isiklikku kogemust.

Lisaks õigele toitumisele tugi loodusest

“Üheks tugeva tervise alustaladest on õige ja mitmekülgne tasakaalustatud toitumine,” räägib Enn ja lisab: “tänane kiire elutempo ja saastunud keskkond nõrgestavad meie immuunsüsteemi ja muudavad selle vastuvõtlikuks erinevatele haigustele. Mina usun meie looduse võimesse pakkuda organismile kaitset ja tuge. Chaga eliksiirid sisaldavad tuntud tegijaid rahvameditsiinist ja nõustun kindlasti meie esivanematega, kes nende toel oma keha turgutasid, haigustega võitlesid ning neid ennetasid.“

Fotod: Andres Tali ja erakogu

IMG_0362