Iluhoolikud Anu ja Reet

Uus Chaga Health eliksiir mustsõstraga on täielik vitamiinipomm

Iluhoolikud Anu Saagim ja Reet Härmat usuvad, et intelligentne lähenemine tervisele tähendab oma keha kuulamist ja haiguste ennetamist. Uus Chaga Health eliksiir mustsõstraga, mis on tõeline vitamiini-tuumapomm, on üks nende hea enesetunde toetamise viise.

Reet ja Anu soovitavad oma tervist kontrollida regulaarselt, sest ennetamine on parim ravi tervisega seotud probleemidele. “Kuula oma keha ja ära ole laisk tegelema iseendaga,” soovitavad nad. Naised ususvad, et iga väike detail meie organismis on tähtis. “Erinevate vitamiinide ja mineraalainete puudus võib viia tõsise terviserikkeni. Meeleolu ja emotsioonid on samuti tohutult tähtsad,” ütlevad nad ja lisavad: “ole positiivne ja anna endale aru, et iga alla surutud emotsioon võib väljenduda mõnes tervisehädas.”

Anu lisab, et oma saatejuhi ametis puutub ta kokku erinevate tervendajate ja ravitsejatega: “Panen tallele tarkused mis tunduvad vajalikud ja testin erinevaid soovitusi.” Reeda raamaturiiulil on lisaks tähtsal kohal kaks raamatut: Nigma Talib “Reverse The Signs of Ageing” ja Jüri Lina “Varjatud tervisevalem”, mis käsitlevad põhjalikku ning teaduslikult tõestatud infot, kuidas teadlikult toituda ja milliseid toidulisandeid tarvitada mikrobioomi ja immuunsüsteemi töökorras hoidmiseks.

20190812_160938

Kodumaine ja mahe tooraine

Reeda ja Anu sõnul on tervise eest hoolitsemisel oluline roll õigel nahahooldusel ja meigil, mistõttu kasutavad nad võimalikult sünteetikavaba kosmeetikat ja jälgivad koostisainete nimekirja pakendil. „Ideaalis võiks neid tooteid ka süüa, mida endale peale määrid,“ usuvad naised. „Toitume õigesti, sest jo-jo dieedid ei vii kuhugi. Teadliku toitumisega saavutad hõlpsasti ideaalkaalu. Kasutame kokkamisel võimalusel kodumaist ja mahedat toorainet,“ avavad Reet ja Anu oma tervise eest hoolitsemisel kogutud tähelepanekuid. Äärmiselt oluline on liikumine. „See ei tähenda iga päev jõusaalis rassimist, vaid näiteks kiirkõndi mererannas või jooksutiiru pargis. 12 000 sammu päevas polegi ju nii võimatu. Toidulisandid on tänapäeval paratamatult vajalikud, et olla kiire elutempo juures vitaalne ja terve,“ räägivad iluhoolikud viisidest, kuidas enda immuunsust ja tervist tugevdada.

Chaga Health eliksiiride juurde tõi neid lummus, et Eesti metsades kasvab selline “superfood”: „Testisime toodet ja efekt oli võimas – tohutu energialaks. Lisaks nägime, kuidas nahk muutus päev päevalt säravamaks ning elastsemaks. Elemental eliksiiri väike alkoholi sisaldus käivitas vereringe hetkega.“

Reet ja Anu on äsja turule jõudnud Chaga Health mustsõstraga eliksiiri oma iluarsenali lisanud. „Sellel on imehea maitse. Mustsõstar on teada tuntud vitamiinipomm ja koos chagaga täielik tervise-tuumapomm! Tahaks seda tarbida tihedamalt kui soovitatud, sest see on nii maitsev ja kergelt sõltuvust tekitav,“ naeravad iluhoolikud. Eliksiiri peamiseid koostisosasid must pässik ehk chaga on tuntud Hiinas, Venemaal ja Aasias kui üks võimsamaid immuunsüsteemi parandajaid. „Tarbida seda kuurina paar korda aastas, on kujunenud rutiiniks. Uus lemmik mustsõstraga eliksiir sisaldab C-vitamiini, mis toetab immuunsüstseemi normaalset talitust ja aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitusele,“ räägivad naised tervise toetamise võimalusest.

Vananemisele ninanips

Nooruslikkus ja vitaalsus pole eluaastate, vaid strateegia küsimus, usuvad Reet ja Anu. „Positiivne ellusuhtumine ja kvaliteetsete ilutoodete tarbimine on meie viis vananemisele ninanips anda. Armastame pidutseda, puhata, nautida – oleme iluhoolikud varbaküüntest juuksejuurteni. Elame vaid korra, sestap tuleb see muuta lõbusaks,“ kinnitavad naised ühest suust. Mustsõstraga Chaga Health eliksiir aitab vähendada kurnatust, mis kiire elutempoga sageli kaasneb. Kaitstes rakke oksüdatiivse stressi eest, vähendab see väsimust.

Anu sõnul on võimalik õige hoiaku, noorendavate toitainetega menüüs, karastavate harjutuste ning leebete meetoditega meditsiinist igal naisel oma välimusega imet teha. Reet lisab, et oma vaim tuleb erk hoida ja hing õnnelik, sest positiivne ellusuhtumine on hea enesetunde võti. „Igast olukorras on väljapääs ja muretsemise peale ei tasu oma aega raisata. Kuula kvaliteetset muusikat, loe head kirjandust ja vaata väärtfilme. Hoia sidet oma lähedaste ja sõpradega. Osavõtlikkus ja tähelepanu, mida jagame teistele, tuleb kindlasti ringiga tagasi.“

Lisaks Chaga Health eliksiiridele kasutavad iluhoolikud teisigi toidulisandeid ja toonikuid. Naised avaldavad, et tarvitavad aloe mahla Pur Aloe: “Hommikul toasooja klaasi veega 2 spl või kui seda pole, siis öko sidruni mahlaga vesi. Samuti Dr. Ohhira kollageenijook ja probiootikumid – puhas looduslik ilu ja nooruse saladus, mis töötab seestpoolt väljapoole.” Samuti kasutavad nad igapäevaselt spirulina tablette Iluprohmakas, mis on öko sertifikaadiga toode ning D-vitamiini.

Reet ja Anu ei saa üle ega ümber ka smuutidest. Nende eelistus on Be More Superfood supertoidupulbrid mandlipiimaga või lihtsalt kookosepiima ja banaaniga. Nad soovitavad smuutisse lisada marju, nõgeseid, spinatilehti, brokkoli võrseid. “Kevadel võiks varuda karulauku sügavkülma, et seda hiljem supi, omleti või salati lisandiks kasutada,” soovitavad nad.

Reeda sõnul on super toidulisand OptiMSM, mida võiks manustada 1 spl päevas vee või toormahlaga. “See on kasulik nahale, juustele, liigestele ja veresoonkonnale. Annab energiat ja mõjub kaalule alandavalt ning vett väljutavalt. Samuti võiks regulaarselt tarbida öko küüslauku, kurkumi ja ingverit.”

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitumisel nõustun Chaga Health Kasutajatingimustega.