Võta meiega ühendust

Meie sõbralikud inimesed on valmis teie küsimustele vastama

OÜ CHAGA

Jõe 1, Tõrva,

68604, Valga county, ESTONIA

Meie meeskond

Saatke meile sõnum

  Chaga Health tehasetuur ja degustatsioon Tõrvas

  Tehasetuuril on võimalik näha, kus ja kuidas valmib üks Eestimaa vanim Chaga eliksiir.
  Chaga Health on ca 100 aastase Mulgimaa retsepti alusel loodud Chaga e. musta pässiku ja ravimtaimede baasil valmistatud eliksiir. Eliksiirid valmivad koostöös kaasaegse teadusega, moodsas tootmishoones.
  Me ekspordime eliksiire 20 riiki maailmas ja meil on tänaseks klientide tagasiside:
  “Chaga Health eliksiirid on arvatavasti maailma parima maitsega Chaga eliksiirid.”
  Tule veendu selles ise ja saa rohkem meie kohta teada!

   

  Minimaalne osalejate arv: 10
  Maksimaalne osalejate arv: 20

  Suhtluskeel:
  eesti keel

  Pakume 2 paketti:

  A) Tuur ja degustatsioon. Lisaks on võimalus kaasa osta tooteid tehasehindadega.
  Kestvus: 1h
  Hind: 10 €* per inimene

   

  B) Tuur, degustatsioon ja vabal valikul üks 250 ml Immuno Eliksiir
  Kestvus: 1h
  Hind: 19 €* per inimene

  * Hind sisaldab käibemaksu
  Hinnale lisandub vaktsineerimata inimeste kiirtest kuniks piirangute lõppemiseni.

   

  Asukoht:
  CHAGA OÜ
  Jõe 1, Tõrva, 68604
  Valgamaa

  Tehasetuuride broneerimine:
  info@chagahealth.eu
  +372 551 1446

  brc-global-standard-logo-vector

  Chaga OÜ tootmine vastab EU kõrgeima kvaliteedi ja toidutootmise standarditele ja omab stertifikaati BRCGS Directory.

  Chaga Health meeskond

  Chaga eliksiir sünnib kümnete eesti mahetalunike ja metsnike koostöös. Neile sekundeerib aaloemees Enzo Itaalias. Nende töö viljad saavad omavahel kokku Tõrvas, meie uues tootmiskeskuses. Just seal sai korgi alla sinu uus eliksiiripudel. Need siin ongi meie oma töötajad. Meie enda inimesed. Tere teilegi!
  Silver Laus

  Silver Laus

  Tegevjuht

  Biohäkkeri teekond alates 2015 aastast on mind kokku viinud erinevate huvitavate toodete ning lähenemistega. Seenemaailm on üks neist, mis on minu jaoks erakordselt paeluv ning julgen arvata, et üks võimsamaid immuunsuse, kognitiivse tervise ehitajaid.

  Pikk ettevõtja ning müügitöö taust aitab mul loodetavasti paremini mõista meie ekspordi- ja seenekasvatuspartnereid ning kogu Eesti seenekasvatusvaldkonda kiiremini edasi arendada, et kasvada suurimaks seenekasvatajaks ning tootjaks meie regioonis.

  Siim Kabrits

  Asutaja ja investorsuhted

  Minu kirg on teha Eestit maailmas suuremaks ja tutvustada siinsest puhtast keskkonnast pärit väärtusi. Eksportida Eestist pärit hinnalisi metsamarju, ravimtaimi, kasemahla, maitsvaid õunu ja muidugi musta pässiku eliksiiri.

  Olen rõõmus, et sain algatada Eesti arengu ideede konkursi võitnud liikumise – Organic Estonia. Samuti Barclay de Tolly sõprade seltsi, mille üheks eesmärgiks on märgata ja tunnustada inimesi, kes on Eestit suuremaks teinud.

  Manuel Fiedler BEA

  Manuel Fiedler

  Äriarendusdirektor Saksamaal, Austrias, Šveitsis

  Sündisin Šveitsis ja õppisin seal majandust. Pärast seda töötasin mitmetel kapitali- ja ressursirohketel aladel omades seal võtmepositsioone.
  2001. aastal võtsin ette uue väljakutse ning liikusin meditsiinivaldkonda. Veetsin 14 aastat sellel alal, lõpuks leides, et “ennetamine on parem kui ravimine”.
  Nägin, et vastutustundlik põllumajandus keskkonnasõbralike toodetega saab olema üks tuleviku alustalasid meie ja meie laste jaoks sellist “ennetusmeetodit” järgides.
  Aastal 2015 avanes mul võimalus liituda ettevõttega Braun Holding Company. Üks nende osanikest, Biosanica, oli alustanud mahe puu-ja juurviljade töötlemisega ning samas olles seal tootmisdirektor, oli mul võimalus restruktureerida nende müügitegevusi ning ümber korraldada ostuosakonda.
  Aastal 2016, kui ma otsisin orgaaniliste puuviljade tootjat Eestis, kohtusin Siim Kabritsiga. Mulle pakkus juba siis suurt huvi, millist tulevikku ta oma ettevõtte ja Chaga Health toodete osas nägi.
  Siimu visioon Chaga Health’ist on progressiivne, tema lähenemisviis vastutustundlik ja jätkusuutlik. Mul on suur rõõm, et ta kutsus mind oma tiimiga liituma, nii et saan tema suurtesse ja fantastilistesse plaanidesse oma teadmistega panustada.

  Urmas Kass

  Ekspordijuht

  Terves kehas terve vaim, on minu motoks olnud pikka aega. Olen tegelenud erinevate spordialadega terve elu. Minu perekonnas on olnud loodus ja ravimtaimed au sees alates sellest ajast, kui olin väike poiss. Sealt olen saanud ka teadmised ja kogemused, et puhas loodus on suurepärane ravitseja. Õppinud olen ärijuhtimist ning fitness personaaltreeneriks.

  Erialaselt olen tegelenud müügiga kogu karjääri nii Eestis kui Ameerika Ühendriikides. Minu panus Chaga Health’i on eelkõige müük, eksport ja kõik sellega seonduv. Mul on väga hea meel olla osa ettevõttest, mis on teerajajaks raviseente valdkonnas.

  Triinu Laane

  Triinu Lääne

  Ekspordijuht

  Maailmas on teadaolevalt umbes 15 miljonit seeneliiki, millest uuritud on alla ühe protsendi. Olen alati Eesti loodust hinnanud kõrgelt ja mul on hea meel koos Chaga tiimiga jagada teekonda ja avastada üheskoos põnevat seenemaailma potentsiaali.

  Olen hariduselt meditsiini taustaga ning seda põnevam on minu jaoks meditsiiniliste seente suund haiguste ennetamises ja ravis.

  Avatud südame ja praktilise meelega annan panuse meie tiimis ka ekspordisuhete arendamises ja hoidmises.

  Eva Maran

  Ekspordijuht Aasia suunal, Partner

  Minu taust on rahvusvahelised suhted. Olen rõõmus, et see teekond jätkub ekspordisuhete kaudu ka Chaga OÜ-s.

  Varem olen töötanud Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojas. Chaga ridades olin viimati finantskoordinaator põnevas ühisprojektis, kus arendasime koos ühe Läti ettevõttega kuivkülmutatud mahemarjadel põhinevaid kummikomme.

  foto: Allan Leppikson / Reval foto

  Margit Kurn

  Eesti müügijuht

  Minu moto on elada läbi südame. See teadmine on kandnud mind läbi elu ja toonud ka Chaga OÜ meeskonda, kus mu töö eesmärk on tõsta inimeste teadlikust Chaga ehk musta pässiku tarbimise osas. Olen ise viljelenud juba pikemat aega tervislike- ja sportlike eluviise ning tean kui oluline roll on meie elukvaliteedil, tasakaalustatud toitumisel, mõtlemisel ja liikumisel. Sütitan sellega nüüd ka kõiki teisi!

  elisabeth

  Elisabeth Tamm

  Seenekasvatuse müügijuht

  Minu varasem raamatumüügi kogemus Ameerikas, kus veetsin ühtekokku kuus järjestikust suve, on andnud sihikindluse ja head suhtlemisoskused. Sealsed suved panid ka üha rohkem väärtustama loodust ja looduslähedast eluviisi. Usun, et loodusel on meile väga palju pakkuda ning kui ravimtaimede kasutamine on pea igale eestlasele tuttav siis seenemaailm avab hoopis uusi võimalusi, mida varem pole rakendatud. Chaga Health´is saavad kokku minu müügi- ja suhtlemisoskused, looduslähedane mõtteviis ning soov pakkuda väärtust loovat toodet ja teenust.

  Kristiina Kullo

  Turundusjuht

  Olen loo vestja ja silla looja väärtuspõhise strateegia ning kommunikatsiooni vahel.

  Mind köidab Eesti loodus, kus viibin kõik vabad hetked. Sinasõprus loodusega on õnnekombel kandnud mind kahe ettevõtte juurde. Lisaks Chaga OÜ turundusjuhi ametile olen ka Öun Drinks OÜ partner a üks asutajatest.

  Olen üle 20 aasta tegutsenud turundusvaldkonnas. Kõige olulisemat rolli mängivad aga mu poeg, perekond ja sõbrad, kes toovad ellu kõige kaunimad värvid.

  Anu Adermann

  Teadusarendusprojektide konsultant, partner

  Mina tõin Chaga OÜ rõõmsasse perre meditsiinilise ja teadusliku tausta. Usun, et see on loodustoodetega tegelevas ettevõttes ainult kasuks – legendid ja traditsioonid saavad nii ka teaduses testitud.

  Pärast Tartu Ülikooli arstiteaduskonna lõpetamist tegutsesin kõrva-nina-kurgu arstina. 2003. aastast olen juhtinud ka rahvusvahelise farmaatsiaettevõtte Meda Eesti haru.

  Margus Annuk

  Margus Annuk

  Meditsiiniteaduste doktor, teadusarendusprojektide konsultant

  Olen meditsiiniteaduste doktor, lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ning arstiteaduskonna ravieriala koos spordimeditsiini lisaerialaga. Olen lõpetanud Uppsala Ülikooli meditsiiniteaduste doktori kraadiga ja tegutsenud arst-õppejõu, dotsendi, professori, rahvusvahelise raviuuringufirma viitsepresidendina. Hetkel tegelen uute ravimite ning ravimeetodite väljatöötamise ning sellega seonduvate uuringute korraldamisega ning osalen Chaga OÜ tervisele suunatud teadusarendusprojektides.

  Terry Tamm

  Logistika- ja tootmisjuht

  Mind inspireerib Eesti loodus ja armsad inimesed mu ümber. Austan meie esivanemate tarkust ja pärimust ning usun neisse.

  Olen pikalt töötanud rahvusvahelises lennu- ja meretranspordi valdkonnas. Logistikaga seob mind soov luua optimaalne tasakaal tööprotsessides, kus lahendused tuleb kiirelt leida.

  Karin Kukk

  Finantsjuht

  Ühinesin Chaga tiimiga 2018. aastal ja panustan kogu oma kogemuse ja jõuga meie maailmavallutuslike plaanide teostumisse. Selles aitab mind kirg numbrite ja finantsmodelleerimise vastu.

  Finantsis olen pidanud ameteid analüütikust finantsjuhini. Magistrikraad rahanduses ja finantsjuhtimises, samuti matemaatilise statistika bakalaureus, on sel teel olnud mu suured liitlased.

  Väljaspool tööd tunnen juba lapsepõlvest suurt tõmmet hobuste ja ratsutamise vastu. Ning loomulikult tuksub südames mu imeline pere.

  DSC06956

  Arvi Raag

  Tehnika juht

  Chaga OÜ rõõmsameelse tiimiga pani mind liituma ettevõtte visioon ja väärtused. Tootmistehnilised lahendused on huvitavad, kohati keerulised ja esitavad väljakutseid ning Chaga tehas võimaldab mul oma teadmisi rakendada. Olen kasvanud talus, metsade ja põldude keskel. Austan loodust, tema väge ja loodusande. Looduses viibin igal võimalikul juhul ja juba poisist saati käin erinevatel veekogudel õngitsemas ja reguleerin ulukite populatsiooni kohalikus jahiseltsis.

  Tiina Raag

  Tehase juht

  Olen oma vanavanemate uskumuste ja pärandi kandja. Meie pere on ravimtaimi erinevate haiguste alati kasutanud. Chagast e. mustast pässikust ei olnud ma varem midagi kuulnud, see oli minu jaoks tundmatu. Tundus uus ja põnev valdkond, millega tööd teha ja midagi suuremat korda saata. Uus väljakutse! Mulle meeldib planeerida ja näha lõpptulemust ning mind kannab teadmine, et alati on kuhugi poole püüelda ja edasi liikuda.