Võta meiega ühendust

Meie sõbralikud inimesed on valmis teie küsimustele vastama

OÜ CHAGA

Jõe 1, Tõrva,

68604, Valga county, ESTONIA

Meie meeskond

Saatke meile sõnum

  Chaga Health meeskond

  Chaga eliksiir sünnib kümnete eesti mahetalunike ja metsnike koostöös. Neile sekundeerib aaloemees Enzo Itaalias. Nende töö viljad saavad omavahel kokku Tõrvas, meie uues tootmiskeskuses. Just seal sai korgi alla sinu uus eliksiiripudel. Need siin ongi meie oma töötajad. Meie enda inimesed. Tere teilegi!

  Siim Kabrits

  Tegevjuht ja partner

  Minu kirg on teha Eestit maailmas suuremaks ja tutvustada siinsest puhtast keskkonnast pärit väärtusi. Eksportida Eestist pärit hinnalisi metsamarju, ravimtaimi, kasemahla, maitsvaid õunu ja muidugi musta pässiku eliksiiri.

  Olen rõõmus, et sain algatada Eesti arengu ideede konkursi võitnud liikumise – Organic Estonia. Samuti Barclay de Tolly sõprade seltsi, mille üheks eesmärgiks on märgata ja tunnustada inimesi, kes on Eestit suuremaks teinud.

  JanekKalbin

  Janek Kalbin

  Ekspordidirektor

  Minu tööelu on rohkem kui 20 aastat olnud seotud rahvusvaheliste meeskondade ja ettevõtete juhtimisega Baltikumi ja UK turgudel, peamiselt toiduainetööstuses ning jaekaubanduses. Mulle annab energiat, kui saan koos meeskonnaga ellu viia huvitavaid projekte ning arendada nii ennast kui teisi. Üks motiveerimaid osi minu töös on suhtlemine klientidega, huvitavad läbirääkimised ja ühiste huvipunktide leidmine.
  Chaga Health-s köidab mind kasvav ettevõte suure ideega! Tugev tootekontseptsioon, kus kohtuvad traditsioonid, loodus ja innovatsioon ning arengule suunatud meeskonnavaim.

  Manuel Fiedler BEA

  Manuel Fiedler

  Äriarendusdirektor Saksamaal, Austrias, Šveitsis

  Sündisin Šveitsis ja õppisin seal majandust. Pärast seda töötasin mitmetel kapitali- ja ressursirohketel aladel omades seal võtmepositsioone.
  2001. aastal võtsin ette uue väljakutse ning liikusin meditsiinivaldkonda. Veetsin 14 aastat sellel alal, lõpuks leides, et “ennetamine on parem kui ravimine”.
  Nägin, et vastutustundlik põllumajandus keskkonnasõbralike toodetega saab olema üks tuleviku alustalasid meie ja meie laste jaoks sellist “ennetusmeetodit” järgides.
  Aastal 2015 avanes mul võimalus liituda ettevõttega Braun Holding Company. Üks nende osanikest, Biosanica, oli alustanud mahe puu-ja juurviljade töötlemisega ning samas olles seal tootmisdirektor, oli mul võimalus restruktureerida nende müügitegevusi ning ümber korraldada ostuosakonda.
  Aastal 2016, kui ma otsisin orgaaniliste puuviljade tootjat Eestis, kohtusin Siim Kabritsiga. Mulle pakkus juba siis suurt huvi, millist tulevikku ta oma ettevõtte ja Chaga Health toodete osas nägi.
  Siimu visioon Chaga Health’ist on progressiivne, tema lähenemisviis vastutustundlik ja jätkusuutlik. Mul on suur rõõm, et ta kutsus mind oma tiimiga liituma, nii et saan tema suurtesse ja fantastilistesse plaanidesse oma teadmistega panustada.

  Urmas Kass

  Ekspordijuht

  Terves kehas terve vaim, on minu motoks olnud pikka aega. Olen tegelenud erinevate spordialadega terve elu. Minu perekonnas on olnud loodus ja ravimtaimed au sees alates sellest ajast, kui olin väike poiss. Sealt olen saanud ka teadmised ja kogemused, et puhas loodus on suurepärane ravitseja. Õppinud olen ärijuhtimist ning fitness personaaltreeneriks.

  Erialaselt olen tegelenud müügiga kogu karjääri nii Eestis kui Ameerika Ühendriikides. Minu panus Chaga Health’i on eelkõige müük, eksport ja kõik sellega seonduv. Mul on väga hea meel olla osa ettevõttest, mis on teerajajaks raviseente valdkonnas.

  Eva Maran

  Ekspordijuht Aasia suunal, Partner

  Minu taust on rahvusvahelised suhted. Olen rõõmus, et see teekond jätkub ekspordisuhete kaudu ka Chaga OÜ-s.

  Varem olen töötanud Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojas. Chaga ridades olin viimati finantskoordinaator põnevas ühisprojektis, kus arendasime koos ühe Läti ettevõttega kuivkülmutatud mahemarjadel põhinevaid kummikomme.

  J-0852

  Justina Greblikaitė

  Leedu müügijuht

  Olen leedulanna, kes elab Tõrvas. Mul on magistrikraad õigusteaduses ning töökogemus õiguse ja juhtimise alal. Paradoksaalne, et suurema osa elust olen elanud looduse ja metsade keskel, kuid alles pärast Eestisse kolimist hakkasin hindama selle ilu ja väge. Seetõttu olen väga õnnelik, et uus periood minu elus tõi mind Chaga OÜ meeskonda.

  Olen Chaga Health toodete suur fänn ning olen tänulik, et mul on võimalus need tooted viia Leedu turule.

  foto: Allan Leppikson / Reval foto

  Margit Kurn

  Eesti müügijuht

  Minu moto on elada läbi südame. See teadmine on kandnud mind läbi elu ja toonud ka Chaga OÜ meeskonda, kus mu töö eesmärk on tõsta inimeste teadlikust Chaga ehk musta pässiku tarbimise osas. Olen ise viljelenud juba pikemat aega tervislike- ja sportlike eluviise ning tean kui oluline roll on meie elukvaliteedil, tasakaalustatud toitumisel, mõtlemisel ja liikumisel. Sütitan sellega nüüd ka kõiki teisi!

  Carmen1-2

  Carmen Kaljulaid

  Seenekasvatuse müügijuht

  Chaga OÜ-s kohtuvad minu kolm suurt kirge- tervis, loodus ja inimsuhted. Võib öelda, et neisse sõnadesse mahub minu maailm. Olen väga tänulik, et saan sellise tiimiga tegutseda valdkonnas, mis tõepoolest maailma paremaks muudab ning iseennast olulise juures hoiab.

  Senised õpingud humanitaar- ja tervishoiu valdkonnas lükkavad suurtele unistustele ja tegudele hoogu juurde!

  Kristiina Kullo

  Turundusjuht

  Mind köidab Eesti loodus, kus viibin kõik vabad hetked. Sinasõprus loodusega on õnnekombel kandnud mind kahe ettevõtte juurde. Lisaks Chaga OÜ turundusjuhi ametile olen ka Öun Drinks OÜ partner ja üks asutajatest.

  Olen üle 20 aasta tegutsenud turundusvaldkonnas. Kõige olulisemat rolli mängivad aga mu poeg, perekond ja sõbrad, kes toovad ellu kõige kaunimad värvid.

  Mirko Pops (LHP)

  Digiturundusjuht

  Mulle meeldivad numbrid ja käitumismustrid ning see, et neis peitub võimalus viia õige toode kokku õige inimesega.

  Tegelen reklaamindusega nüüdseks kümmekond aastat, millest viimased viis olen spetsialiseerunud internetimeediumitele. Sisenesin sellesse valdkonda Eesti suurimates meedia- ja digiagentuurides.

  Praeguseks on tehtud oma 1500 digikampaaniat. Hoidke silmad lahti, Chaga OÜ-st tuleb neid peagi lisaks!

  Anu Adermann

  Teadusarendusprojektide konsultant, partner

  Mina tõin Chaga OÜ rõõmsasse perre meditsiinilise ja teadusliku tausta. Usun, et see on loodustoodetega tegelevas ettevõttes ainult kasuks – legendid ja traditsioonid saavad nii ka teaduses testitud.

  Pärast Tartu Ülikooli arstiteaduskonna lõpetamist tegutsesin kõrva-nina-kurgu arstina. 2003. aastast olen juhtinud ka rahvusvahelise farmaatsiaettevõtte Meda Eesti haru.

  Margus Annuk

  Margus Annuk

  Meditsiiniteaduste doktor, teadusarendusprojektide konsultant

  Olen meditsiiniteaduste doktor, lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ning arstiteaduskonna ravieriala koos spordimeditsiini lisaerialaga. Olen lõpetanud Uppsala Ülikooli meditsiiniteaduste doktori kraadiga ja tegutsenud arst-õppejõu, dotsendi, professori, rahvusvahelise raviuuringufirma viitsepresidendina. Hetkel tegelen uute ravimite ning ravimeetodite väljatöötamise ning sellega seonduvate uuringute korraldamisega ning osalen Chaga OÜ tervisele suunatud teadusarendusprojektides.

  Terry Tamm

  Logistika- ja tootmisjuht

  Mind inspireerib Eesti loodus ja armsad inimesed mu ümber. Austan meie esivanemate tarkust ja pärimust ning usun neisse.

  Olen pikalt töötanud rahvusvahelises lennu- ja meretranspordi valdkonnas. Logistikaga seob mind soov luua optimaalne tasakaal tööprotsessides, kus lahendused tuleb kiirelt leida.

  Karin Kukk

  Finantsjuht

  Ühinesin Chaga tiimiga 2018. aastal ja panustan kogu oma kogemuse ja jõuga meie maailmavallutuslike plaanide teostumisse. Selles aitab mind kirg numbrite ja finantsmodelleerimise vastu.

  Finantsis olen pidanud ameteid analüütikust finantsjuhini. Magistrikraad rahanduses ja finantsjuhtimises, samuti matemaatilise statistika bakalaureus, on sel teel olnud mu suured liitlased.

  Väljaspool tööd tunnen juba lapsepõlvest suurt tõmmet hobuste ja ratsutamise vastu. Ning loomulikult tuksub südames mu imeline pere.

  Liitu uudiskirjaga

  Uudiskirjaga liitumisel nõustun Chaga Health Kasutajatingimustega.