Võta meiega ühendust

Meie sõbralikud inimesed on valmis teie küsimustele vastama

OÜ CHAGA

Jõe 1, Tõrva,

68604, Valga county, ESTONIA

Meie meeskond

Saatke meile sõnum

Chaga Health meeskond

Chaga eliksiir sünnib kümnete eesti mahetalunike ja metsnike koostöös. Neile sekundeerib aaloemees Enzo Itaalias. Nende töö viljad saavad omavahel kokku Tõrvas, meie uues tootmiskeskuses. Just seal sai korgi alla sinu uus eliksiiripudel. Need siin ongi meie oma töötajad. Meie enda inimesed. Tere teilegi!

Siim Kabrits

Tegevjuht ja partner

Minu kirg on teha Eestit maailmas suuremaks ja tutvustada siinsest puhtast keskkonnast pärit väärtusi. Eksportida Eestist pärit hinnalisi metsamarju, ravimtaimi, kasemahla, maitsvaid õunu ja muidugi musta pässiku eliksiiri.

Olen rõõmus, et sain algatada Eesti arengu ideede konkursi võitnud liikumise – Organic Estonia. Samuti Barclay de Tolly sõprade seltsi, mille üheks eesmärgiks on märgata ja tunnustada inimesi, kes on Eestit suuremaks teinud.

Monika Jakobson

Ekspordidirektor

Elame ajastul, mil tervisest on saanud keskne teema nii ärimaastikul kui ka ühiskonnas üldiselt. Usun, et tervis on meie kalleim ja tähtsaim vara, nii individuaalsest, ühiskondlikust kui korporatiivsest aspektist.

Chaga OÜ-s olen leidnud töökoha, kus oma kaks suurimat kirge – tervise valdkonna ja müügijuhtimise ühendada ning panustada meie ainulaadsete toodete eksportimisele ja tutvustamisele ülemaailmselt.

Caleb Brunick

Ekspordijuht

Olen pärit Ameerika Ühendriikidest, kuid viimased kolm aastat olen elanud Eestis. Need aastad on mulle õpetanud Eesti looduse, ning loodusega kooskõlas elamise suurt väärtust. Ka Chaga Health meeskonnaga liitumisel sai see põhimõte otsustavaks – et saaksin olla osa võimalusest viia inimesteni puhtast loodusest pärinevad tooted.

Olen lõpetamas oma õpinguid Estonian Business Schoolis, Ärijuhtimise ja võõrkeelte erialal. Rahvusvaheline taust, hea suhtlemisoskus ning usk Eesti loodusest inspireeritud toodetesse annab hea pinnase Chaga lugu ka rahvusvaheliselt kuuldavaks teha.

Urmas Kass

Ekspordijuht

Terves kehas terve vaim, on minu motoks olnud pikka aega. Olen tegelenud erinevate spordialadega terve elu. Minu perekonnas on olnud loodus ja ravimtaimed au sees alates sellest ajast, kui olin väike poiss. Sealt olen saanud ka teadmised ja kogemused, et puhas loodus on suurepärane ravitseja. Õppinud olen ärijuhtimist ning fitness personaaltreeneriks.

Erialaselt olen tegelenud müügiga kogu karjääri nii Eestis kui Ameerika Ühendriikides. Minu panus Chaga Health’i on eelkõige müük, eksport ja kõik sellega seonduv. Mul on väga hea meel olla osa ettevõttest, mis on teerajajaks raviseente valdkonnas.

Eva Maran

Ekspordijuht Aasia suunal, Partner

Minu taust on rahvusvahelised suhted. Olen rõõmus, et see teekond jätkub ekspordisuhete kaudu ka Chaga OÜ-s.

Varem olen töötanud Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojas. Chaga ridades olin viimati finantskoordinaator põnevas ühisprojektis, kus arendasime koos ühe Läti ettevõttega kuivkülmutatud mahemarjadel põhinevaid kummikomme.

J-0852

Justina Greblikaitė

Leedu müügijuht

Olen leedulanna, kes elab Tõrvas. Mul on magistrikraad õigusteaduses ning töökogemus õiguse ja juhtimise alal. Paradoksaalne, et suurema osa elust olen elanud looduse ja metsade keskel, kuid alles pärast Eestisse kolimist hakkasin hindama selle ilu ja väge. Seetõttu olen väga õnnelik, et uus periood minu elus tõi mind Chaga OÜ meeskonda.

Olen Chaga Health toodete suur fänn ning olen tänulik, et mul on võimalus need tooted viia Leedu turule.

foto: Allan Leppikson / Reval foto

Margit Kurn

Eesti müügijuht

Minu moto on elada läbi südame. See teadmine on kandnud mind läbi elu ja toonud ka Chaga OÜ meeskonda, kus mu töö eesmärk on tõsta inimeste teadlikust Chaga ehk musta pässiku tarbimise osas. Olen ise viljelenud juba pikemat aega tervislike- ja sportlike eluviise ning tean kui oluline roll on meie elukvaliteedil, tasakaalustatud toitumisel, mõtlemisel ja liikumisel. Sütitan sellega nüüd ka kõiki teisi!

foto: Allan Leppikson / Reval foto

Hardi Põder

Meditsiiniliste seente projektijuht

Kogu elu on mind köitnud põnevad projektid ja Chaga Health meeskonnas on mul võimalus taas midagi enneolematut ellu viia – Eesti oma meditsiini seente kasvatus!

Ravimseente ning nende kasvatamisega olen olnud seotud aastast 2007, kui hakkasin rajama Eesti esimest shiitake ja reishi seente kasvatusfarmi. Selle teostamiseks läbisin 2009 aastal Euroopa tunnustatud seenelaboris, Belgias meditsiiniseente kasvatamise koolituse. Lisaks teooriale omandasin ka 4 aastase praktilise kogemuse meditsiiniliste seente kasvatuses Eestis.

Tunnen suurt rõõmu ja uhkust, kui saan tutvustada inimestele meditsiiniliste seente põnevat maailma. Chaga Health meeskonnas on mul võimalus kaasa lüüa meile kõigile kasulike tervisetoodete väljatöötamisel. Looduses peitub vägi!

Carmen1-2

Carmen Kaljulaid

Seenekasvatuse müügijuht

Chaga OÜ-s kohtuvad minu kolm suurt kirge- tervis, loodus ja inimsuhted. Võib öelda, et neisse sõnadesse mahub minu maailm. Olen väga tänulik, et saan sellise tiimiga tegutseda valdkonnas, mis tõepoolest maailma paremaks muudab ning iseennast olulise juures hoiab.

Senised õpingud humanitaar- ja tervishoiu valdkonnas lükkavad suurtele unistustele ja tegudele hoogu juurde!

Kristiina Kullo

Turundusjuht

Mind köidab Eesti loodus, kus viibin kõik vabad hetked. Sinasõprus loodusega on õnnekombel kandnud mind kahe ettevõtte juurde. Lisaks Chaga OÜ turundusjuhi ametile olen ka Öun Drinks OÜ partner ja üks asutajatest.

Olen üle 20 aasta tegutsenud turundusvaldkonnas. Kõige olulisemat rolli mängivad aga mu poeg, perekond ja sõbrad, kes toovad ellu kõige kaunimad värvid.

Mirko Pops

Digiturundusjuht

Mulle meeldivad numbrid ja käitumismustrid ning see, et neis peitub võimalus viia õige toode kokku õige inimesega.

Tegelen reklaamindusega nüüdseks kümmekond aastat, millest viimased viis olen spetsialiseerunud internetimeediumitele. Sisenesin sellesse valdkonda Eesti suurimates meedia- ja digiagentuurides.

Praeguseks on tehtud oma 1500 digikampaaniat. Hoidke silmad lahti, Chaga OÜ-st tuleb neid peagi lisaks!

Anu Adermann

Teadusarendusprojektide konsultant, partner

Mina tõin Chaga OÜ rõõmsasse perre meditsiinilise ja teadusliku tausta. Usun, et see on loodustoodetega tegelevas ettevõttes ainult kasuks – legendid ja traditsioonid saavad nii ka teaduses testitud.

Pärast Tartu Ülikooli arstiteaduskonna lõpetamist tegutsesin kõrva-nina-kurgu arstina. 2003. aastast olen juhtinud ka rahvusvahelise farmaatsiaettevõtte Meda Eesti haru.

Margus Annuk

Margus Annuk

Meditsiiniteaduste doktor, teadusarendusprojektide konsultant

Olen meditsiiniteaduste doktor, lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ning arstiteaduskonna ravieriala koos spordimeditsiini lisaerialaga. Olen lõpetanud Uppsala Ülikooli meditsiiniteaduste doktori kraadiga ja tegutsenud arst-õppejõu, dotsendi, professori, rahvusvahelise raviuuringufirma viitsepresidendina. Hetkel tegelen uute ravimite ning ravimeetodite väljatöötamise ning sellega seonduvate uuringute korraldamisega ning osalen Chaga OÜ tervisele suunatud teadusarendusprojektides.

Terry Tamm

Logistika- ja tootmisjuht

Mind inspireerib Eesti loodus ja armsad inimesed mu ümber. Austan meie esivanemate tarkust ja pärimust ning usun neisse.

Olen pikalt töötanud rahvusvahelises lennu- ja meretranspordi valdkonnas. Logistikaga seob mind soov luua optimaalne tasakaal tööprotsessides, kus lahendused tuleb kiirelt leida.

Karin Kukk

Finantsjuht

Ühinesin Chaga tiimiga 2018. aastal ja panustan kogu oma kogemuse ja jõuga meie maailmavallutuslike plaanide teostumisse. Selles aitab mind kirg numbrite ja finantsmodelleerimise vastu.

Finantsis olen pidanud ameteid analüütikust finantsjuhini. Magistrikraad rahanduses ja finantsjuhtimises, samuti matemaatilise statistika bakalaureus, on sel teel olnud mu suured liitlased.

Väljaspool tööd tunnen juba lapsepõlvest suurt tõmmet hobuste ja ratsutamise vastu. Ning loomulikult tuksub südames mu imeline pere.