We are fundraising on funderbeam.com

Investorile

We are live on funderbeam.com

Vaata lähemalt

Tule ja saa osaks Chaga Health eduloos!

Meil on hea meel, et loodustoodete tarbimise trend on üle kogu maailma kasvamas ja suured ravimitootjad pööravad oma tootearenduses üha enam fookust toidulisandite poole, mis on väga suure potentsiaaliga turuosa. Meie portfelli lipulaev Chaga Health Elementar Elixir on toode, milles oleme ühendanud rahvameditsiini kaasaegse teaduse ja tehnoloogiaga.

Chaga OÜ omanik, Siim Kabrits: “Minu kireks on teha Eestit maailmas suuremaks. Eksportida Eestist pärit hinnalisi metsamarju, ravimtaimi, kasemahla või ka maitsvaid õunu ning nüüd ka lõppbränditud loodustooteid. Tutvustada Eesti puhtast keskkonnast pärit väärtusi, olles algatajaks Eesti ühele narratiivile Eesti arengu idee võitnud liikmumisele Organic Estoniale. Piiratud, põhjamaine, orgaaniline loodusressurss on muutumas maailmas kvaliteedimärgiga defitsiidiks ja just see on Chaga Health kaubamärgi all turustatava tootepere unikaalne müügiargument.”

Uue aasta alguse puhul mõeldakse ikka sellele, mida eelseisev aasta ka ärilises mõistes toob. Eesti on seni olnud meie ettevõtte testturg ja kasvulava, et liikuda edasi eksportturgudele. 2019. aastal soovime laieneda uutele välisturgudele ning seoses sellega oleme otsustanud ühineda Funderbeami investeerimisplatvormiga, mille abil kaasata väikeinvestorid oma ettevõttesse. Investeeringu summa on alates 500eur.

Lisainfot leiad siit: Funderbeam.com