Blogi

Mustikad aitavad tõhusamalt tööd teha

1. Söö mustikaid

Kui tähtajad on lähedal ja tööpäevad väga pingelised võib tekkida kiusatus söögikordi vahele jätta või veel hullem, asendada need maiustustega. Nii saadud jaks kestab ainult viivu ning vähe aja pärast on pea veel rohkem pulki täis.

Seepärast tuleb töötajatele pakkuda tervislikke suupisteid nagu kõrvitsaseemned, brokoli ja mustikad. Tufti Ülikooli uuringu kohaselt aitavad mustikad parandada mälu ja koordinatsiooni.

2. Mängi videomänge

California ülikooli teadlaste uuring kinnitab, et videomängude mängimine aitab eakatel inimestel tõhusamalt rööprähelda. Uurimus kinnitas ka neuroteadlaste pikaajalist aimdust, et mängude mängimine parandab kognitiivseid oskusi.

Xbox või Wii ettevõtte kohvinurgas aitab stressis töötajatel veidi pingeid leevendada.

3. Võimelge koos

Füüsiline aktiivsus parandab tuju, kinnitab Dr. John J. Ratey Harvardi meditsiinikoolist. Tund füüsilist tegevust päevas, kolm korda nädalas, poole aasta jooksul parandab ka mälu ja õpivõimet.

Töötajatele võiks pakkuda treeningprogrammi, milles kõik saaksid osaleda. Selleks kõlbab näiteks hommikune jalutuskäik või keskpäevane joogapaus.

4. Pane paika kindlad eesmärgid

Aju toodab rohkem dopamini, kui jõuame oma eesmärkide saavutamisele lähemale. See nii motiveerib kui suurendab innovatiivsust.

Et eesmärgid oleksid kõige tõhusamad, tuleb nad kirja panna ja kogu meeskonnaga jagada.

5. Loo töötajatele seltsiruum

Keskkond on loovate ideede jagamiseks väga oluline. Samuti on oluline, et töötajatel oleks hetkeks võimalus oma laua tagant püsti tõusta ja veidi ringi uidata.

Allikas: http://majandus24.postimees.ee/2993763/mustikad-ja-videomangud-aitavad-tohusamalt-tood-teha

Meie esivanemad on end taimede abil tervena hoidnud ning nende mõjusse uskunud. Anname endast parima leidmaks loodusest seni avastamata pärleid. Töötame välja ja pakume looduslikke toidulisandeid.

Oleme pühendunud kõrge kvaliteedi pakkumisele. Taimede puhul on oluline teada, kust ja millal neid tasub korjata, koostisained võivad piirkonniti ja valmidusastme järgi erineda. Taimi korjame eeskätt Eesti kuid vajadusel ka Põhjamaade puhtast loodusest.

Loe meist lähemalt

Klientide tagasiside

Eesti Naise ilu- ja tervisetoimetaja — Krista Kiin

— Evelyn Sepp

— Gristel Toomingas

— Marko Jänes

— Kaja

Entrepreneur — Trond Brekke

— Evelyn Sepp

Entrepreneur — Sonny Aswani

Eesti Naise ilu- ja tervisetoimetaja — Krista Kiin