terry

(Fotograaf: Kristjan Lepp)

Meie esivanemad on end taimede abil tervena hoidnud ning nende mõjusse uskunud. Anname endast parima leidmaks loodusest seni avastamata pärleid. Töötame välja ja pakume looduslikke toidulisandeid.

Oleme pühendunud kõrge kvaliteedi pakkumisele. Taimede puhul on oluline teada, kust ja millal neid tasub korjata, koostisained võivad piirkonniti ja valmidusastme järgi erineda. Taimi korjame eeskätt Eesti kuid vajadusel ka Põhjamaade puhtast loodusest.

OÜ CHAGA meeskonnas on arste ning meditsiiniasjatundjaid, kui ka loodusvaldkonna spetsialiste.

 

info@chagahealth.eu
Telefon:+372 5278837

OÜ Chaga
Passi talu, Tuhalaane küla, Karksi Vald, Viljandimaa, 71056

 


 

 

Full colour_all inclusiveProjekti “Mahe kummikomm külmkuivatatud marjadega” (Organic Candy) Nr32 toetatakse Eesti- Lätti piiriülese koostööprorgrammi raames. Projekti eesmärk on koostöös välja töötada uus ja innovaatiline mahe kummikomm külmkuivatatud marjadega.

Projekti juhtpartner on Läti ettevõte Biorganik5 ja projekti partner Eesti ettevõte Chaga OÜ. Projekti alguskuupäev on 1.mai 2017 ning projekt lõppeb 31. oktoobril 2018. Projekti kogu eelarve on 183 209.20 EUR. 85% eelarvest (155 727,82 EUR) on finantseeritud Eesti- Läti piiriülesest koostööprogrammist ning 15% eelarvest (27 481,38 EUR) on kaasfinantseeritud projekti partnerite poolt. Soovime head piiriülest koostööd ning edukad uue toote väljatöötamist!

OrganicCandy_poster-1

See veebileht väljendab autori vaateid. Programmi korraldusasutus ei ole vastutav selle eest, kuidas seda infot võidakse kasutada